[ BOAS TV ]
#7 BOAS tv: een diepere kijk op de vzw: InclusieAmbassade
De zevende clinic vond plaats op 2 maart 2026 en gaat dieper in op wat de vzw InclusieAmbassade doet. Deze sessie wordt gegeven door Charlotte Oosterlynck. Charlotte is projectcoördinator bij de InclusieAmbassade.
InclusieAmbassade is een organisatie die zich d.m.v. sociaal cultureel volwassenwerk inzet voor een inclusieve samenleving voor mensen met een handicap of beperking. We inspireren, werken rond positieve voorbeelden, zetten in op vorming, ontmoeting en kennisdeling..
Tijdens deze BOAS TV licht Charlotte toe hoe we inclusie in de vrije tijd kunnen benaderen. Sluit aan en ga mee in gesprek over hoe mensen met een beperking alsook de breder samenleving ambassadeur voor inclusie kan zijn.